16 березня на Майдані Свободи в Харкові відбудеться всеукраїнська акція на підтримку родин зниклих безвісти та полонених військових.

Метою мітингу є привернення уваги до українських військових, що досі перебувають у російському полоні. Також звернутися до міжнародних організацій та засобів масової інформації.

«Ціль цієї акції — підтримати родини зниклих безвісти. Нагадати про те, що велика кількість українських військових перебуває в полоні або зникли безвісти. Ми їх шукаємо, ми їх чекаємо. Їх треба повертати », — сказала координаторка акції Світлана.

Організатором мітингу є спільнота родин військових, зниклих безвісти та полонених 4-ї окремої танкової бригади імені гетьмана Івана Виговського.

Нагадаємо, 10 грудня в Харкові на майдані Конституції відбулася акція дружин та близьких полонених в Маріуполі захисників України. Її влаштували, щоб нагадати харків’янам та всій Україні про «азовців», які вже понад 1,5 року знаходяться у російському полоні.

З початку повномасштабного вторгнення в Україну повернули 88 військових та цивільних мешканців Харківської області з полону. З моменту повномасштабного вторгнення з російського полону звільнили 3135 військових та цивільних. 8 лютого Україна провела 51-й обмін військовополоненими — повернула з російського полону 100 людей. Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Читайте також