Сюжет розгортається навколо родини, яка опинилася в епіцентрі подій авіакатастрофи рейсу MH17 Malaysia Airlines 17 липня 2014 року в селі Грабове Донецької області. Грабове поступово потрапляє у сферу інтересів підтримуваних Росією сепаратистів.

Кадр з фільму

Стрічка Марини Ер Горбач — призер світових кінофестивалів Санденс та Берлінале, претендент на оскарівську номінацію в категорії «Найкращий міжнародний художній фільм». Загалом вона отримала вже понад 20 нагород на міжнародних фестивалях по всьому світу та зібрала схвальні відгуки міжнародної преси.

Кадр з фільму

Прем’єра стрічки відбулася в січні 2022 року на одному із головних кінофестивалів світу — «Санденс». Це перший український фільм, який здобув там Приз за Найкращу режисуру. 

Фільм знятий в Одеській області.

Кадр з фільму

Відзначимо

Попри війну, українські митці продовжують знімати ігрові та документальні стрічки, проводити кінофестивалі та вручати премії. Деякі зі стрічок успішно представляють Україну за кордоном, не просто розповідаючи про війну чи репрезентуючи наших людей, а й отримуючи нагороди від престижних міжнародних кінопремій. 

Ділимося важливими українськими стрічками, що вийшли у 2022 році.