Ініціативу запустили Netpeak Group та «Моє Місто» аби збирати кошти на волонтерські проєкти, спрямовані на допомогу захисникам.

Доповідай («ДОПОмогу ВІйськовим ДАЙ») — це неприбуткова громадська організація, створена для прозорого та безпечного збору коштів на потреби армії шляхом краудфандингу. Це колективне фінансування проєктів, при якому люди підтримують коштами ідеї автора. При цьому, автор збору зобов’язується реалізувати ідею та прозвітувати про результати проєкту.

«Ми прагнемо, щоб українці закривали збори через “Доповідай” прозоро та безпечно. Переконані, що реалізація більшої кількості мілітарних проєктів допоможе наближати перемогу. Крім цього, ми хочемо побудувати ком’юніті волонтерів, яке буде кооперуватися між собою, ділитися досвідом та зміцнювати наше громадянське суспільство», — говорить СЕО «Моє Місто» та «Доповідай» Сергій Лукачко. 

За час існування платформи 1860 доброчинців підтримали понад 20 проєктів на суму близько 3,5 мільйонів гривень. Зараз у процесі збору коштів знаходяться 6 ініціатив:

Кожен може долучитися до закриття збору. Крім цього, волонтери або громадські активісти мають можливість подати свою ініціативу за посиланням.

  • Харківська художниця віддає свою картину за найбільший донат на ЗСУ.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.