Міська влада розробила механізм подачі звернень громадян до Ізюмської міської ради за допомогою чат-боту в застосунку Telegram.

З моменту окупації російськими військами Ізюма Харківської області, у місті відсутні канали комунікації органів місцевого самоврядування з громадою. 

Аби ізюмчани мали можливість комунікувати з владою, звертатись з питаннями та отримувати офіційну відповідь, був створений чат-бот у Telegram, – повідомляє Ізюмська міська рада. 

Щоб поставити запитання, потрібно вказати наступну інформацію:

  1. ПІБ
  2. Дата народження
  3. Місце реєстрації
  4. Місце тимчасового перебування
  5. Контактний телефон
  6. Адреса електронної пошти
  7. Згода на обробку персональних даних
  8. Детальний опис звернення

Не лише в Ізюмі є чат-бот який допомагає під час війни, є й інші боти-помічники ділимось невеликою добіркою:
Джгут 2.0 – віртуальний помічник з надання першої допомоги. Має два режими: один – для людей, які мають певні знання з надання першої медичної допомоги та другий – для людей без медичних знань.

Турботник – чат-бот для допомоги переселенцям отримати тимчасову домівку й потрібні речі в ЦНАПах, що працюють як пункти турботи.

STOP Russian War – офіційний бот, за допомогою якого треба повідомляти про переміщення диверсантів, військ і ворожої техніки.

SaveUA – бот допоможе знайти волонтерів у вашій області або навпаки — дасть можливість надати допомогу іншим. Тут можна знайти чи запропонувати харчові продукти, транспорт, паливо, прихисток тощо.

ПЕРЕВІРКА – бот, який допомагає перевіряти сумнівні новини, а також кожен день робить розсилку актуальних фейків.