У Литві юні футболісти перебуватимуть до 13 липня.

Діти військовослужбовців і ветеранів АТО, які займаються футболом відправились до Литви. Там вони перебуватимуть у спортивному таборі іспанського футбольного клубу «Барселона». Про це повідомили у Харківській міській раді.

За програмою дітей очікують професійні тренування, заняття з психологічної реабілітації та розваги. У Литві юні футболісти перебуватимуть до 13 липня.

Нагадаємо, на відпочинок до Івано-Франківщини вирушили 100 дітей з Богодухівського, Чугуївського, Красноградського, Харківського районів та міста Харкова.

Раніше мер Харкова Ігор Терехов вже наголошував на необхідності допомоги партнерів з організацією відпочинку для юних харків’ян. 

«Дітям потрібно відпочити від постійних повітряних тривог у безпечних умовах», – зазначав він. 

Наразі відомо про 169 сигналів повітряних тривог протягом понад 460 годин, які почули харківʼяни лише за червень. А реальних загроз обстрілу міста за цей час виявилося понад 40.

Тоді мер також нагадав, що хоч кількість обстрілів протягом місяця була меншою, ніж позаминулого, саме у червні росіяни вперше застосували для ударів по Харкову КАБ-250 та ФАБ-500 — керовані авіабомби, відомі «надпотужною руйнівною силою». Навіть більшою, ніж у ракет.

Читайте також