У Чугуївському міському суді Харківської області заочно судитимуть жителя села Вовчанські Хутори, який за даними слідства став дільничного під час окупації Вовчанська.

Про це повідомила пресслужба Харківської обласної прокуратури.

Чугуївською окружною прокуратурою Харківської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 28-річного чоловіка за фактом колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111–1 КК України).

За даними слідства, підозрюваний переїхав до окупованого Вовчанська й там обійняв посаду «участкового уполномоченного полиции» в незаконному правоохоронному органі «Волчанский районный отдел внутренних дел Управления министерства внутренних дел Временной гражданской администрации Волчанского района Харьковской области».

На цій посаді чоловік проводив незаконні обшуки в людей та складав процесуальні документи відповідно до російського законодавства, зазначають правоохоронці. За це він отримував зарплату в російських рублях.

Наразі підозрюваний переховується на території РФ, його оголошено в розшук.

Чоловіка судитимуть заочно в Чугуївському міському суді Харківської області.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від дванадцяти до п’ятнадцяти років із позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від десяти до п’ятнадцяти років та з конфіскацією майна або без такої.

Читайте також

  • Жителя Куп’янська, який конвоював учасників АТО в окупації, отримав 12 років тюрми.