Команда DeepState повідомила про створення мобільного додатку з картою воєнних дій в Україні — Deep State Map.

Подібно до вебверсії Deep State Map, застосунок міститиме звичайний, топографічний та супутниковий шари мапи. Однак, через векторну компоненту, що міститься в супутниковому шарі, його робота може бути повільнішою. Розробники обіцяють виправити це в майбутніх оновленнях.

Дані мапи можна буде кешувати для перегляду без доступу до Інтернету, якщо їх завчасно завантажити у місці з доступом до мережі.

Deep State Map, Android App
Застосунок DeepStateMAP на Android / t.me/DeepStateUA

Deep State заявляє, що додаток не буде містити зовнішньої реклами. Поки карта доступна лише для Android і можна завантажити з Google Play. Розробники застерігають про наявність підроблених версій програми на цій платформі.

Пошук, інформація та оновлення знаходяться в одному місці, і майже всі інструменти є доступними, як у вебверсії.

DeepStateMap.Live — інтерактивна онлайн мапа бойових дій в Україні
DeepStateMap.Live — інтерактивна онлайн мапа бойових дій в Україні, яка дає можливість слідкувати за перебігом військових дій російсько-української війни, за розташуванням російських підрозділів та їх пересуваннями / Знімок з екрана: play.google.com

Інтерактивна онлайн-мапа Deep State Map продовжує розвиватися, але поки що немає версії для iOS, оскільки Apple вважає, що додаток дискримінує росіян.

  • Українські волонтери розробили застосунок Dobre app, щоб залишатися на зв’язку при слабкій мережі.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!