Команда DeepState повідомила про створення мобільного додатку з картою воєнних дій в Україні — Deep State Map.

Подібно до вебверсії Deep State Map, застосунок міститиме звичайний, топографічний та супутниковий шари мапи. Однак, через векторну компоненту, що міститься в супутниковому шарі, його робота може бути повільнішою. Розробники обіцяють виправити це в майбутніх оновленнях.

Дані мапи можна буде кешувати для перегляду без доступу до Інтернету, якщо їх завчасно завантажити у місці з доступом до мережі.

Deep State Map, Android App
Застосунок DeepStateMAP на Android / t.me/DeepStateUA

Deep State заявляє, що додаток не буде містити зовнішньої реклами. Поки карта доступна лише для Android і можна завантажити з Google Play. Розробники застерігають про наявність підроблених версій програми на цій платформі.

Пошук, інформація та оновлення знаходяться в одному місці, і майже всі інструменти є доступними, як у вебверсії.

DeepStateMap.Live — інтерактивна онлайн мапа бойових дій в Україні
DeepStateMap.Live — інтерактивна онлайн мапа бойових дій в Україні, яка дає можливість слідкувати за перебігом військових дій російсько-української війни, за розташуванням російських підрозділів та їх пересуваннями / Знімок з екрана: play.google.com

Інтерактивна онлайн-мапа Deep State Map продовжує розвиватися, але поки що немає версії для iOS, оскільки Apple вважає, що додаток дискримінує росіян.

  • Українські волонтери розробили застосунок Dobre app, щоб залишатися на зв’язку при слабкій мережі.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.