Унаслідок російської агресії в Ізюмському районі, у селищі Оскіл цілою залишилося лише 1 школа з 6. Кількість учнів зменшилася втричі — в громаді залишаються близько 200 школярів.

Про це повідомили у Харківській ОВА.

Польські волонтери передали фуру меблів і техніки до деокупованої громади. Ними забезпечать вцілілу школу. Загалом зібрали більше сотні стільців, парти, побутову техніку, 4 столи для настільного тенісу, піаніно та інше.

Деокупованій Оскільській громаді передали меблі для вцілілої школи / Харківська ОВА

«На жаль, під час активних бойових дій окупанти знищили майже всі соціальні об’єкти, покрали або зіпсували техніку. Для нас необхідна всебічна допомога, особливо для навчального процесу. І за це ми щиро вдячні», — розповів начальник Оскільської сільської військової адміністрації Геннадій Загоруйко.

Деокупованій Оскільській громаді передали меблі для вцілілої школи / Харківська ОВА

«Польсько-українська аграрна асоціація» та «Товариство українців в Польщі» допомагають найбільш постраждалим громадам Харківської області. Цього разу меблі збирали спеціально для Ізюмського району та везли їх з-під Варшави.

  • У населених пунктах деокупованої Харківщини продовжують відновлювати інфраструктуру, подекуди проводять ремонтні роботи після російських обстрілів.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.