На Куп’янському напрямку російська армія безрезультатно вела штурмові дії біля Синьківки Харківської області. Про це йдеться у вечірньому зведенні Генштабу ЗСУ 9 листопада.

На Слобожанському напрямку росіяни зберігають присутність у прикордонних районах, продовжують обстріли населених пунктів з території РФ та мінують територію поруч з державним кордоном України. Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Тернова, Ізбицьке та Стариця на Харківщині.

Під артилерійським та мінометним вогнем на Куп’янському напрямку опинилися близько 10 населених пунктів, зокрема, Новомлинськ, Синьківка, Кислівка, Крохмальне та Табаївка Харківської області.

Оперативна ситуація на сході та півдні України залишається складною. Протягом доби відбулось 55 бойових зіткнень.

Читайте також

Армія РФ продовжує обмежений наступ вздовж лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але підтверджених успіхів не має — ISW. Російські війська на цьому відтинку фронту мають на меті окупацію решти Луганської області та просування у східну частину Харківську та північну Донецької області.

Правоохоронці показали наслідки російських обстрілів Куп’янського району — фото. Ввечері 6 листопада армія Росії обстріляла Куп’янський район. Слідчі відкрили кримінальні провадження у зв’язку з порушення законів та звичаїв війни.

На Лимано-Куп’янському напрямку з добу відбулося дев’ять бойових зіткнень. Українські військові знищили два танки та вісім броньованих машин. Російські війська здійснили 703 обстріли та 13 авіаційних ударів — задіяв літаки та гелікоптери вогневої підтримки.