Євген Циганко загинув 3 листопада через поранення внаслідок обстрілу термінала в селі Коротич 21 жовтня.

«Євген майже два тижні боровся за життя. Його госпіталізували з важкими пораненнями та одразу підключили до апарату ШВЛ. Через декілька днів його стан покращився, він навіть пробував ставати на ноги. Проте в одну ніч легені перестали дихати та Євгена ввели в медикаментозний сон, з якого він уже не вийшов. Йому було 29», — розповіли в компанії.

Кількість загиблих зросла до 8. Наразі в лікарні перебувають 7 постраждалих: 6 у хірургії та 1 нейрохірургії.

Удар по терміналу «Нової пошти»

Близько 22:13 21 жовтня Російська Федерація завдала ударів по терміналу «Нової пошти» на Харківщині. За даними очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова, унаслідок удару 6 людей загинули, 16 — госпіталізували з пораненням.

Усі загиблі та постраждалі — працівники підприємства, які перебували всередині терміналу «Нової пошти».

Начальник Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов зазначив: двоє із шести загиблих настільки сильно обгоріли, що доведеться робити аналізи ДНК, аби опізнати тіла.

У працівників не було шансу встигнути добігти до укриття, — сказали в пресслужбі «Нової пошти». Компанія оголосила 22 жовтня днем трауру.

Нова Пошта оприлюднила список загиблих внаслідок ракетних ударів по терміналу в Коротичі.

Читайте також

  • 30 жовтня в лікарні внаслідок удару РФ по терміналу «Нової пошти» в селі Коротич помер 25-річний чоловік. Його звали Максим Єфременко.