Для посилення медзакладів Харківщини Уряд Чехії виділив допомогу у розмірі 10 мільйонів доларів США, повідомляють у Харківській ОВА.

Про це стало відомо в результаті візиту Харкова заступника міністра закордонних справ Чехії Марека Свободи. Від початку повномасштабної війни представники Чехії втретє відвідують Харківщину.

«Проєкт підтримки розрахований на три роки. Кошти для придбання медичного обладнання спрямують для кількох закладів охорони здоров’я Харківщини – Харківської міської поліклініки №10, госпіталя ГУНП України в Харківській області, а також лікарень Чугуєва і Балаклії. Дякую Уряду Чехії за допомогу Україні і вагому підтримку Харківщини. Розвиваємо співпрацю далі!», – коментує начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов. 

Раніше чеська сторона вже допомагала фінансово – придбавши електрогенераторні установки. Нині вони подають живлення до котелень, які опалюють 36 багатоповерхових житлових будинків, 10 будівель лікарняного комплексу, закладів освіти, дитячого центру розвитку та інших об’єктів.

Читайте також

Для відновлення Ізюмської центральної міської лікарні розробили проєкт, який реалізовуватиметься в три етапи. Перший коштуватиме — 750 мільйонів гривень. Уже розпочали роботи щодо демонтажу операційного блоку, який було зруйновано повністю.