У Харківській області продовжують відновлювати електропостачання, працюють над подачею тепла та усуненням дефектів у теплових мережах, а комунальних розчищають місто від снігу.

У Боровій та селі Новоплатонівка відновлено електропостачання

Боровій та селі Новоплатонівка відновлено електропостачання. Протягом останніх двох днів світло з’явилося в оселях майже 3000 абонентів. 

Завдяки відновленню електропостачання Борівське водопровідно-каналізаційне комунальне підприємство перевело живлення системи з генератора на лінії електромереж. 

Комунальне підприємство теплових мереж також проводить підготовчі роботи для запуску опалення. Працівники заповнюють систему тепломереж та готують обладнання до пуску тепла в оселі борівчан.

Ілюстративне зображення / facebook.com/PosBorova

Прибирання снігу на вулицях Харкова

Станом на 18 листопада 2 122 комунальних працівників прибирають сніг у Харкові. 

В очищенні дворів і внутрішньоквартальних доріг від снігу задіяно 15 одиниць автотракторної техніки та 19 засобів малої механізації.

Крім того, 322 працівники «Харківзеленбуд» прибирають сніг у парках, скверах та на червоних лініях вздовж доріг. Для цього задіяно 25 одиниць автотракторної техніки.

Прибирання снігу в Харкові / t.me/citykharkivua

У Харкові за добу усунули 35 дефектів у мережі теплопостачання

Робітники КП «Харківські теплові мережі» за добу усунули 35 дефектів, які виникли через перепади напруги та тиску у мережі теплопостачання.

Як повідомили у комунальному підприємстві, роботи тривають цілодобово. Фахівці ведуть постійний моніторинг та оперативно локалізовують витоки теплоносія.

«Харківські теплові мережі» за добу усунули 35 дефектів, які виникли через перепади напруги та тиску у мережі теплопостачання / t.me/citykharkivua