Зараз вони тримають оборону на Харківському напрямку.

Бійці спецпідрозділу CODE 9.2 92 ОШБр імені кошового отамана Івана Сірка отримали 73 дрони для виконання бойових задач. Про це повідомив голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

«Зараз на фронті є велика потреба в дронах, адже вони допомагають зберегти життя нашим військовим та здійснювати ефективні атаки на позиції ворога», – написав він.

Нагадаємо, у межах програми «Харківські крила» спецпідрозділ CODE 9.2 92-ї окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка отримав ще 10 безпілотних літальних апаратів «Вампір».

Як зазначає начальник розвідки 3-го штурмового батальйону 92-ї ОШБр Олександр Настенко, попередньою партією БПЛА було знищено 55 одиниць техніки армії РФ, серед яких, зокрема, чотири танки, дві самохідні артилерійські установки та 26 гаубиць.

Читайте також

  • Вночі 7 липня російські війська атакували Україну 13 ударними БпЛА типу «Shahed-131/136» із Курської області. Усі дрони було збито. 
  • У першому півріччі 2024 року Міністерством оборони прийнято на озброєння та допущено до експлуатації у Силах оборони України майже 480 зразків озброєння та військової техніки, і близько 290 з них – продукція вітчизняних зброярів.
  • Валківська міська рада планує придбати 10 квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro RC за 764 000 грн для сил оборони України.