Військовослужбовець РФ підписав контракт лише в листопаді цього року та служив у складі 70-го мотострілецько полку.

Бійці 3 бригади оперативного призначення «Спартан» на Запорізькому напрямку взяли в полон російського військового після невдалої спроби штурму українських позицій. Про це повідомили у військовій частині 3017 Національної гвардії України.

«Військовослужбовець рф підписав контракт лише в листопаді цього року та служив у складі 70-го мотострілецько полку. Зі слів полоненого в підрозділі окупантів було багато проблем, основною з яких була погана логістика та відсутність озброєння. На позиціях не було кулеметів, а до автоматів видавали лише по два магазина патронів та малу кількість гранат», – ідеться в повідомленні.

За словами полоненого, командування обіцяло, що вони будуть тримати оборону лише дві доби, а потім їх замінять, натомість військові РФ знаходились на позиції понад 20 днів, в результаті чого полонений отримав обмороження ніг. Під час чергової невдалої спроби штурму позицій Сил оборони України окупант здався у полон бійцям бригади «Спартан».

Раніше, 13 грудня, бійці харківської бригади «Спартан» на Запорізькому напрямку взяли у полон чеченця, який заблукав та вийшов на позиції українських воїнів. 

Читайте також:

  • Харківська бригада відбила штурм росіян на Запорізькому напрямку.
  • На Куп’янському напрямку зафіксували присутність вагнерівців – Сирський.