Люди вважають повернення до очного навчання під час війни доцільним.

В Україні 63% громадян не підтримують формат дистанційної освіти для своїх дітей. 34% українців підтримують онлайн-навчання. Про це свідчать результати опитування «Між якістю та безпечністю: шкільна освіта та вступні випробування в умовах війни», які оприлюднила аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Поліна Бондаренко в Укрінформі.

«Загалом по Україні 63% не підтримують формат дистанційної освіти і воліли б, щоб ми перейшли на очний формат навчання. 34% підтримують дистанційний формат», – сказала Бондаренко.

За словами аналітикині, незалежно від того, чи школи оснащені безпечними та обладнаними сховищами, батьки однаково виступають проти дистанційної освіти. Згідно з опитуванням, близько 62% шкіл у країні мають безпечні та обладнані укриття. У селах частка шкіл, де є укриття, на 14% вища, ніж у великих містах, і становить 63%. У малих містах укриттями обладнані 70% шкіл, тоді як у великих – лише 48%.

Опікуни, які проживають разом із дітьми/онуками у селах, дещо частіше підтримують дистанційне навчання, ніж опікуни з великих міст: 36% і 31% відповідно.

Читати також:

  • Скасування ЗНО та НМТ під час війни підтримує більше третини громадян.
  • У школах України впровадять особливий формат для учнів за кордоном.