На підтримку Україні виділено понад 60 мільярдів доларів.

Президент США Джо Байден затвердив своїм підписом закон H.R. 815 про додаткове фінансування потреб національної безпеки, який містить понад $60 мільярдів на військову підтримку України. Про це він заявив сьогодні, 24 квітня, під час звернення.

«У наступні кілька годин, я зроблю все, аби передати у наші відповідні органи документи, щоб ракетні системи та інші озброєння були направлені в Україну. Це допоможе не тільки Україні, а і європейській безпеці», — сказав він.

Довідка

16 квітня спікер Палати представників США Майк Джонсон представив законопроєкти стосовно допомоги Україні, Ізраїлю, Тайваню та фінансування національної безпеки.

20 квітня Палата представників США підтримала законопроєкт щодо допомоги Україні на суму в понад 60 мільярдів доларів. «За» проголосували 311 конгресменів.

23 квітня Сенат США підтримав розгляд законопроєкту. Процедуру розгляду пакетів про допомогу Україні, Ізраїлю і Тайваню скоротили, що дозволило провести швидке обговорення законопроєкту з обмеженим часом для кожного сенатора.

Читайте також:

  • Зеленський підписав закон про мобілізацію.
  • Зеленський підписав закон про електронний кабінет військовозобов’язаного.