Власна авіакомпанія Нової Пошти Supernova Airlines отримала Сертифікат Експлуатанта за номером UA 062. Це дає можливість розпочати власні вантажні авіарейси.

Перший рейс запланований уже навесні 2023 року. Наразі авіакомпанія має два АН-26 – на правах лізингу та працює над розбудовою власного флоту повітряних суден.

«Ми перший український перевізник, який зміг виконати всі вимоги та отримав Сертифікат Експлуатанта в умовах війни. Це приклад незламності українців та нагадування іншим бізнесам, що саме зараз найкращий час інвестувати в Україну», — сказав Ярослав Красножон, директор Supernova Airlines.

Supernova Airlines здійснюватиме рейси з українських міжнародних аеропортів «Бориспіль» та «Львів», але лише після закінчення війни. Поки що авіаційні перевезення відбуватимуться з найближчих до України європейських аеропортів.

Про запуск власної авіакомпанії Нової Пошти стало відомо ще в жовтні 2021 року. Перевізник Supernova Airlines буде працювати в структурі міжнародного підрозділу групи — «Нова Пошта Глобал».

  • Загалом Нова Пошта продовжує розширюватися на міжнародному рівні. Відтак компанія має сім відділень у Польщі. Зокрема, останнє відкрилося у Любліні.

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.