Триває 572-й день широкомасштабної збройної агресії РФ проти України. Російські війська завдали авіаційного удару в районах Берестового, Копанок та Шийківки на Харківщині. Про це повідомив Генштаб у вечірньому зведенні.

На Слобожанському напрямку російських артилерійських та мінометних обстрілів зазнали Одноробівка, Стрілеча, Вовчанськ, Озерне та Строївка Харківської області. На цьому відтинку російська армія зберігає військову присутність у прикордонних районах.

На Куп’янському напрямку артилерійських та мінометних обстрілів зазнали населені пункти Дворічна, Синьківка, Петропавлівка, Іванівка та Кислівка Харківської області.

Оперативна обстановка на сході та півдні України залишається складною.

Протягом доби відбулось понад 20 бойових зіткнень.

Читайте на цю тему

«М’ясні» штурми припинились: РФ змінила тактику атак на Куп’янському напрямку. На цій ділянці фронту зараз відбувається своєрідне «затишшя», однак російська армія продовжує активно застосовувати артилерію по позиціях українських військ. 

На Харківщині сума збитків завданих інфраструктурі сягає $14,3 мільярда. Загалом по Україні сума збитків завданих інфраструктурі — $150 мільярдів, з яких 55,9 мільярда — втрати житлового фонду.