22 липня російські військові продовжили обстрілювати населені пункти Харківської області, внаслідок цього двоє загинуло, один постраждав. Про це повідомив очільник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

57-річна жінка загинула внаслідок обстрілів Куп’янська. Протягом минулої доби російська армія декілька разів била по місту з РСЗВ «Смерч», артилерії та мінометів. Пошкоджено будівлі підприємств та щонайменше 3 приватних будинки.

45-річний чоловік загинув у Дворічній Куп’янського району. Ще одного чоловіка 60-років госпіталізували з пораненнями.

У Кучерівці Куп’янського району горів свинокомплексу. У селах Новоосинове та Петропавлівка Куп’янського та Богуславці Ізюмського району пошкоджено приватні будинки. У Чернещині Ізюмського району зайнявся клуб.

Читайте також

  • Війська РФ не полишають своїх спроб прорвати оборону ЗСУ на Куп’янському напрямку.
  • За думкою Сьоміна, російські військові мають два варіанти розвитку подій на Куп’янському напрямку: Якщо в них вийде і вони прорвуть оборону, тоді далі тиснутимуть на цьому напрямку. Підтягуватимуть свої резерви, щоб пробиватися глибше в українську оборону. Якщо в них не вийде, то вони хоча б триматимуть частину українських резервів на цьому напрямку. Це впливатиме на загальну інтенсивність бойових, навіть на Бахмутському напрямку.
  • Українські військові почали використовувати касетні боєприпаси від США проти російських військ на південному сході України. Вони намагаються розбити укріплені позиції армії РФ, які сповільнили літній наступ України.