Інформація щодо кількості постраждалих уточнюється.

Вдень 7 квітня росіяни завдали ударів по Харкову. Усього в місті було чути чотири вибухи. Одне з влучань прийшлося на приватний будинок. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.

«Щодо кількості постраждалих інформація уточнюється. Окупанти вдарили по центральній частині міста», – ідеться в повідомленні.

За інформацією голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубов, зафіксовано пошкодження житлової інфраструктури. На місце виїхали профільні служби.

На цю хвилину внаслідок ударів дві людини звернулися із гострою реакцією на стрес.

Нагадаємо, вночі 7 квітня російські війська завдали ударів по Харкову та області безпілотниками типу «Шахед». Внаслідок чого постраждало троє цивільних – 62-річний чоловік, який отримав осколкові поранення, 64-річна жінка та 87-річний чоловік. Останнім надали медичну допомогу на місці. 

Вдень 6 квітня о 15:40 армія РФ тричі вдарила по Харкову авіабомбами. Чотири людини постраждало. Загинув 49-річний чоловік.

47-річний чоловік та дві жінки віком 66 та 22 доставлені в лікарню із вибуховими травмами, а у 10-річної дівчинки діагностували гостру реакцію на стрес, повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

Читайте також