Станом на 6 ранку 1 травня авіаційних ударів зазнали населені пункти Веселе, Вовчанськ, Синьківка, Петропавлівка, Подоли Харківської області та Харків.

Про це йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ.

На Куп’янському напрямку українські військові відбили 6 атак в районах населених пунктів Берестове, східніше Копанки Харківської області, Стельмахівки Луганської області.

На Лиманському напрямку відбито 21 російську атаку в районах Новоєгорівки, Греківки, Макіївки, Невського та Серебрянського лісництва на Луганщині та Тернів Донецької області.

На Слобожанському напрямку російські військові зберігають військову присутність у прикордонних районах, проводять диверсійну діяльність з метою недопущення перекидання українських військ на інші напрямки.

Під артилерійським вогнем опинилися понад 120 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Армія РФ планово накопичує війська на півночі Харківської області, однак темпи нарощування живої сили та техніки не змінюються впродовж 10 місяців, сказав начальник ХОВА Олег Синєгубов. За його словами, «говорити про відкриття фронту на півночі Харківської області ще зарано». Він також зазначив, що російські військові відновили штурмові дії на Куп’янському та Лиманському напрямках, проте українські захисники стримують їхні спроби просунутися вперед.

Нагадаємо, 30 квітня близько 10:02 російські військові ударили з авіації по Холодногірському та Київському районах Харкова. Внаслідок обстрілів загинула людина, ще десять — отримали поранення.

Читайте також

  • Військовим на Харківщині передали 150 FPV-дронів та дві станції управління