В зоні відповідальності ОСУВ «Хортиця», на Куп’янському напрямку, російська армія наступальних (штурмових) дій не вела, повідомляють у Генштабі ЗСУ.

Протягом минулої доби авіаційних ударів зазнали населені пункти Охрімівка, Вільхуватка, Хатнє, Тополі, Кислівка, Садове Харківської області.

Під артилерійським вогнем були понад 140 населених пунктів Чернігівської, Сумської, Харківської, Луганської, Донецької, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської та Миколаївської областей.

Протягом минулої доби відбулося 82 бойових зіткнення. Загалом армія РФ завдала 9 ракетних та 100 авіаційних ударів, здійснила 161 обстріл з РСЗВ (реактивних систем залпового вогню) по позиціях українських військ та населених пунктах.

На цю тему

«Куп’янський рай…»‎: як відбувається евакуація зі сходу Харківської області. З Харкова до Куп’янська близько двох годин їзди автомобілем в одну сторону. Цей маршрут ледь не щоденно долають волонтери громадської організації «Троянда на руці»‎, щоб евакуювати мешканців з Куп’янського району, де російські війська щоденно завдають артилерійських та авіаударів. Команда Ґвара Медіа відвідала Куп’янську громаду і розповідає, як й куди вивозять людей та що на них чекає після евакуації.