Завтра, 5 липня, рух тролейбусів на пр. Ювілейному, на ділянці від розворотного кола «602-й мікрорайон» до вул. Гвардійців-Широнінців, буде припинений з 10:00 до 15:00. Про це повідомили в Харківській міськраді.

Зазначається, це пов’язано з ремонтом контактної мережі.

Як ходитимуть інші тролейбуси в цей день?

  • №19: розворотне коло «Вул. Одеська» – пр. Байрона – пр. Льва Ландау – пр. Ювілейний – розворотне коло «Ст. м. «Академіка Барабашова»;
  • №20: розворотне коло «Ст. м. «Захисників України» – вул. Олега Громадського – пр. Героїв Харкова – пр. Льва Ландау – пр. Ювілейний – розворотне коло «Ст. м. «Академіка Барабашова»;
  • №24: не курсує. 

На період припинення руху тролейбуса курсуватиме тимчасовий автобус №24: ст. м. «Академіка Барабашова» – пр. Ювілейний – 602-й мікрорайон.

Нагадаємо, Харківська міськрада оскаржує провадження активістки щодо демонтажу трамвайних колій на вулиці Весніна. 20 березня 2023 року суд зобов’язав Харківську міську раду розглянути запит Ірини Кравченко щодо фінансування робіт на вулиці Весніна стосовно демонтажу трамвайних колій. Водночас міськрада так і не надала відповідь на запит активістки. ХМР у відповідь звернулася до суду зі скаргою, бо вважає, що рішення суду виконала та надала позивачці лист, де сказано, що фінансування жодних робіт по вулиці Весніна з бюджету не проводилися.

Однак 3 липня вже в шосте перенесли це засідання в Другому апеляційному адмінсуді. Розгляд справи призначили на 17 липня. Активісти запропонували розгляд справи в письмовому вигляді, однак представники Міської ради відмовили. 

Читайте також