Чоловіка, який зливав розташування українських захисників, засудили на 8 років в’язниці. Про це повідомив речник обласного управління Служби безпеки Владислав Абдула.

«На основі доказової бази, яку зібрала Служба безпеки, засуджено ще одного ворожого поплічника, який передавав представникам РФ дані про розміщення Сил оборони у Харкові», — йдеться в повідомленні.

За інформацією правоохоронців, зловмисник передавав ворожим силам дані про розміщення сил оборони України, їх озброєння, транспортні засоби та тактику дій. Чоловік також розкривав деталі виконання завдань військовослужбовцями.

Під час затримання при ньому був виявлений мобільний телефон з доказами незаконних дій. Крім цього, засуджений низку разів висловлював підтримку агресії РФ проти України та глорифікував осіб, причетних до окупаційних дій.

Суд визнав його винним за статтями 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про рух Збройних Сил України) та 436-2 (виправдання агресії РФ та глорифікація учасників) Кримінального кодексу України.

Читайте також

  • Здавав окупантам маршрути ешелонів із технікою ЗСУ: у Харкові СБУ затримали залізничника. У Харкові СБУ затримала співробітника залізничної станції, який за даними слідства «зливав» окупантам маршрути ешелонів із технікою ЗСУ.