Європейська Бізнес Асоціація та Global Business for Ukraine, спільно з Ukraine Invest, запустили Карту інвестиційних та бізнес можливостей України.

«Цей інтерактивний інструмент допоможе потенційним інвесторам дізнатися про наявні інвестиційні можливості в різних регіонах України, їх деталі та характеристики, а також залишити заявку у разі зацікавленості. До того ж карта містить інформацію про кожен регіон України – розмір, населення, оподаткування, освітні заклади, природні ресурси, розвинені галузі тощо», – йдеться у повідомленні ЄБА.

Проєкти на Карті можна відсортувати за регіоном чи індустрією. До кожного проєкту є опис, який містить відомості про ініціатора, статус, локацію, інвестиційну можливість, суму інвестицій та деталі щодо цілей та термінів реалізації. 

Також мапа містить інформацію про області України: їхній розмір, населення, оподаткування, освітні заклади, природні ресурси, розвинені галузі.

Наразі на Карті налічується 81 проєкт, який охоплює 14 індустрій, серед яких агро, будівництво, транспорт та логістика, переробна, харчова, паливна галузі, легка/важка промисловість, туризм, освіта/розвиток, видобування, поводження з відходами, охорона здоров’я, адміністративне та допоміжне обслуговування.

  • В Україні стартував новий відбір премії для підприємиць «Створено жінками». Нагорода – 100 тисяч гривень на розвиток бізнесу та п’ятиденна подорож у Париж. 

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.