Російське міністерство оборони заявили, що удар був по «центрах прийняття рішень», де начебто перебували представники ГУР МО України та ЗСУ. Однак усі об’єкти були цивільними.

Цю ситуацію прокоментував Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов.

«Можемо повідомити, що під час чергового терористичного акту РФ і ракетного удару вчора по Харкову жоден співробітник ГУР МОУ, відповідно як і жоден боєць спецпідрозділу ГУР МО «Кракен», не постраждав», — заявив Андрій Юсов.

Він нагадав, що Росія вчергове атакувала цивільні обʼєкти в центрі Харкова.

«Це постійна практика РФ і її терористичних ракетних ударів, які спрямовані саме проти цивільної інфраструктури й мирних мешканців. Усі інші заяви про уявні «ураження» представників ГУР МОУ — чергова хвороблива фантазія людей, що живуть у паралельній реальності та ведуть геноцидну війну проти України, за що безумовно будуть покарані», — наголосив Андрій Юсов.

Що відомо ракетний обстріл Харкова

30 грудня близько 18:59 у Харкові пролунав перший вибух. За даними керівника Харківської ОВА Олега Синєгубова пролунало понад 6 вибухів. Попередньо, поцілили ракетами С-300, сказав начальник поліції в Харківській області Володимир Тимошко.

Наразі на стаціонарному лікуванні перебувають 13 постраждалих від обстрілів окупантів — 8 жінок та 5 чоловіків. Усього постраждало 28 людей.

Читайте також

  • Масований обстріл Харкова: у місті 21 поранений, серед яких двоє дітей — фото.
  • У передноворічну ніч Харків РФ атакувала «шахедами» – фото.