Унаслідок російських обстрілів Харківщини одна людина загинула, а три — постраждали.

Про це повідомив начальник ХОВА Олег Синєгубов.

У Богодухівському районі в селі Івано-Шийчене російський боєприпас влучив у приватний будинок. Один чоловік загинув. У Куп’янську пошкоджено 4 будинки — постраждав чоловік. Дві жінки поранені внаслідок обстрілу Козачої Лопані: БПЛА влучив у цивільне авто. Жінок госпіталізували.

Крім того, у селі Руські Тишки пошкоджено газогін. Наразі газопостачання відновили в Руських Тишках, Черкаських Тишках та Циркунах.

Ще один приватний будинок було пошкоджено в селі Сеньково Куп’янського району, та в одне авто влучило БПЛА в селі Шевченкове Куп’янського району.

З Липецького, Вовчанського та Куп’янського напрямків вдалося евакуювати майже 12 тисяч людей, ще близько 120 сімей мають евакуювати з небезпечних територій Харківщини. Синєгубов зазначив, що евакуаційні заходи посилюватимуть на цих територіях. Також евакуюватимуть людей з населених пунктів, які розташовані не на лінії фронту, однак знаходяться під загрозою. Зокрема йдеться про Золочівський напрямок.

Читайте також

  • Російське військо двічі намагалися атакувати Харківський напрямок, однак безуспішно. Ще вісім атак відбулося на Куп’янському напрямку.