Військо РФ тричі било по Харкову: постраждало мирне населення та руйнування будівель.

Про це повідомив очільник ХОВА Олег Синєгубов.

За його даними, 24 квітня близько 00:57 РФ завдала ударів по Шевченківському району міста. Влучання С-300 було в землю. У результаті пошкоджено скління та зовнішнє оздоблення 3 багатоквартирних будинків, 2 офісних будівель, 3 нежитлових будинків, газову магістраль. Загалом пошкоджено 568 вікон та 33 автомобілі. Постраждали три чоловіки віком 33, 45, 53 років та три жінки 24, 45, 54 років.

Також армія РФ завдала ударів по Харкову вдень 23 квітня: по Салтівському та Шевченківському районах. У Салтівському районі внаслідок удару КАБами пошкоджено 19 приватних будинків: вибиті вікна, паркани та частково пошкоджено покрівлі; 3 гаражі та 3 автомобілі. У Шевченківському районі пошкоджено 2 автомобілі.

Артилерійських та мінометних обстрілів зазнали близько 15 населених пунктів Харківщини. Авіаційних — Харків, Козача Лопань, Золочів.

24 квітня 01:05 у селищі Золочів Богодухівського району РФ завдала ударів двома ракетами. Унаслідок обстрілу частково зруйновано колишню будівлю Золочівської адміністрації та 10 будинків, з них 2 житлових багатоквартирних, а також будівлю банківської установи.

23 квітня близько 18:30 у селі Сенькове Куп’янського району. Відбувся російський обстріл населеного пункту з РСЗВ. Пошкоджено лінію електропередач, приватне домоволодіння.

По селищу Козача Лопань Харківського району російські військові били КАБами — пошкоджено будівлю селищної ради та гараж. У селі Вільча Чугуївського району пошкоджено приватні будинки та електроопору.

Читайте також