Британська благодійна організація з охорони психологічного здоров’я Apart of Me та комунікаційна група dentsu розробили додаток. Nadiya — A Quest For A Safer Place («Надія — пошук безпечного місця»).

Nadiya — це безкоштовний додаток для дітей віком 5–11 років із гейміфікованими науково підтвердженими терапевтичними вправами та інструментами для боротьби з травмами та горем. Доступний англійською та українською мовами.

Чим корисний застосунок?

  • Є лікувальні вправи, щоб діти виконували спільно з батьками. Вони розроблені в ігровому форматі, щоб діти охоче займалися;
  • Містить посібник для батьків, у якому є додаткові поради, як допомогти малечі впоратися з важкими часами;

Відкриваючи додаток, користувач потрапляє ніби-то в чарівне лісове царство, де зустрічає доброзичливого та мудрого Провідника, який розповідає про дівчину Надію, що потребує допомоги.

Одного разу Надія йшла лісом і зустріла Неприємного Духа, злякавшись, дівчина вирішила сховатися і перетворилася в дерево. Провідник хоче врятувати дитину і відновити зв’язок із рештою лісу. Для цього необхідно виконати вправи, які допоможуть розвинути внутрішню силу та Співчуття, Спокій і Мужність.

Під час спільної гри галявина поступово перетворюється на магічний сад.

Цей додаток стане в пригоді родині та допоможе зміцнити стосунки в сім’ї, навчитися бути добрішим до себе та інших, стати впевненішим у своїй здатності переживати важкі часи та відновити надію.

Застосунок створили в партнерстві з Voices of Children, Compass Pathways, Українською міжнародною асоціацією психологів по роботі з горем та тяжкою втратою. З боку dentsu були залучені волонтерські команди з dentsu EMEA в Угорщині, Польщі та Амстердамі.

Завантажити можна на Android та IOS.

  • Військовий-айтівець створив застосунок для відстеження стану близьких – як працює.

Не втрачайте зв’язок один з одним та підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook.