На Харківщині продовжується примусова евакуація родин з дітьми.

Станом на 7 травня вдалося вивезти з окремих населених пунктів Богодухівського, Ізюмського та Харківського районів 113 родин з дітьми. Про це повідомив начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

Із Золочівської громади вивезли 15 дітей, з Борівської – 4 дитини, з Дергачівської – 64, а з Липецької – 30 дітей.

Нагадаємо, що на Раді оборони Харківської області 11 квітня ухвалили рішення про примусову евакуацію родин із дітьми у 47 прифронтових населених пунктах Дергачівської, Золочівської, Липецької та Борівської громад. Йдеться про близькі до кордону з РФ населені пункти Харківського, Богодухівського та Ізюмського районів.

Евакуація здійснюється безплатно. Для попереднього запису необхідно зателефонувати на гарячу лінію Харківської ОВА з питань проведення евакуації за номером: 0 800 339 291. Також про бажання евакуюватися можна повідомити на гарячу лінію Мінреінтеграції 15-48 або ж написати у месенджери WhatsApp/Telegram/Viber на номер: (096) 078-84-33.

24 квітня, у селі Івашки Золочівської громади завершена примусова евакуація родин із дітьми. Евакуація з інших визначених населених пунктів продовжується.

Читайте також