Головне управління статистики у Харківській області надало дані про нові квартири, які вже готові прийняті нових мешканців. Про це повідомляє Ґвара Медіа.

Протягом  січня — вересня 2023 року на Харківщині здали в експлуатацію 3088 квартир, у тому числі у містах – 2922, а в сільській місцевості – 166.

У багатоквартирних будівлях, де є дві та більше квартир, прийнято в експлуатацію 136,8 тис. м², в одноквартирних – 49,7 тис. м².

Більшість житла побудовано у міській місцевості – 166,6 тис. м², у сільській – 19,9 тис. м². Загалом за 9 місяців 2023 року в області прийнято в експлуатацію 186,5 тис. м² загальної площі житлових будівель. Це у 4,9 раза більше, ніж за аналогічний період торік.

Ціни на квартири у Харкові

За інформацією СтройОбзору, середня вартість квартир у новобудовах Харкова залежить від району, де розташований будинок. Найдорожча нерухомість – у центрі та Сокільниках, а найдешевша – на околицях Харкова.

Ціни на нерухомість у Харкові / мапа: стройобзор

Найдорожчі квартири – у новобудовах у районі Сокільників, де середня вартість “квадрата” сягає 58 000 гривень, а також у районі станцій метро Наукова і Ботанічний сад. Найдешевші квартири – в районі Окружної, де житло в новобудовах стартує від 15 500 грн. за м².

Читайте ще

На Харківщині виплати за програмою єВідновлення сягнули майже мільярда гривень. На сьогодні 8 тисяч 687 заявників вже отримали кошти за пошкоджене житло.