Рідні військовослужбовців завжди повинні мати інформацію про те, у якому підрозділі наразі перебуває їхній родич. Тоді ТЦК зможуть оперативно реагувати на запити близьких.

Про це розповів заступник начальника сектору соціальних виплат — начальник відділу оформлення допомог військових пенсій та пільг Харківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, підполковник В’ячеслав Джміль.

У разі отримання рідними сповіщення про загибель військовослужбовця, РТЦК супроводжуватимуть їх в оформленні необхідних документів для отримання визначених виплат. Що стосується одноразових виплат у зв’язку із загибеллю та оформлення пенсії, оформлення відбувається також у РТЦК.

Якщо військовий вважається зниклим безвісти, члени родини також можуть подати заяву на отримання грошового забезпечення. Сума виплат складає від 120 до 140 тисяч гривень щомісяця.

Також у разі зникнення військовослужбовця офіцер ОТЦК та СП радить звертатися до Східного регіонального центру «Координаційний штаб із питань поводження з військовополоненими» за телефоном: 0 800 300 176.

Читайте також

  • Дітям загиблих військовослужбовців виплачуватимуть грошову допомогу до повноліття.