Внаслідок обстрілу Харкова 30 грудня двоє людей з команди німецького каналу ZDF отримали поранення. На момент вибуху вони перебували в готелі, у який влучила російська ракета.

Їхня колега зазначила, що журналістам надають допомогу в лікарні. Загрози життю немає.

На момент ракетної атаки команда з семи осіб на чолі з репортером ZDF Алікою Юнг перебувала в готелі Kharkiv Palace. Український перекладач потрапив під уламки і отримав серйозні травми, постраждав охоронець. Kharkiv Palace – це готель, який використовують переважно журналісти, тому що тут є бункер.

«Це чергова атака Росії на вільну пресу. Сподіваємося, що постраждалі колеги швидко одужають. ZDF продовжить повідомляти про війну проти українського цивільного населення», – прокоментувала головна редакторка ZDF Беттіна Шаустен.

У Харкові 30 грудня пролунали вибухи: що відомо

30 грудня близько 18:59 у Харкові пролунав перший вибух. За даними керівника Харківської ОВА Олега Синєгубова пролунало понад 6 вибухів.

Він зазначив, що російські військові вдарили по центральній частині міста. Є пошкодження цивільної інфраструктури.

Удари по Харкову підтвердив міський голова Ігор Терехов.

Керівник Харківської ОВА Олег Синєгубов сказав, що вдарили по центральній частині міста Харків. Є пошкодження цивільної інфраструктури: лікувальної установи, багатоквартирних житлових будинків, магазинів та інших громадських місць, транспорту.

Поранено 28 людей. Наразі на стаціонарному лікуванні перебувають 13 постраждалих від обстрілів окупантів — 8 жінок та 5 чоловіків.

Читайте також

  • «Такі руйнації напередодні новорічних свят — це жахливий тероризм» — Терехов про обстріл Харкова