Компанія запускає третю хвилю безплатної програми «Grow with Google Cloud: DevOps & Architect» для українців, яка триватиме з 10 травня до 8 липня 2023 року.

Курс зосереджуватиметься на двох важливих ІТ-ролях — DevOps і Cloud Architect, що працюють над надійністю та безпекою програмного забезпечення для ефективного досягнення бізнес-цілей.

Програма корисна для ІТ-фахівців та розробників, які хочуть навчитися працювати з інфраструктурою програмного забезпечення та вдосконалювати її, а також для студентів, які хочуть дізнатися про нові підходи та практики, які застосовують інженери та архітектори DevOps у розробці продуктів.

Учасники курсу отримають компетентності (бейджі навичок) у роботі з Google Cloud, які зможуть додати до свого профілю LinkedIn, а також індивідуальні напрями навчання, зосереджені на DevOps і Architect.

Вони також матимуть можливість отримати нові винагороди за отримання трьох або більше бейджів навичок і безплатні ваучери на сертифікаційний іспит Google Cloud за понад 12 бейджів навичок, отриманих під час перших трьох хвиль програми.

Крім цього, учасники отримають доступ до всіх курсів на платформі Google Cloud Skills Boost протягом 60 днів, лекцій і сесій запитань і відповідей від експертів Google, технічних майстер-класів і консультацій щодо кар’єри.

До кінця 2023 року компанія планує навчити до 10 тисяч українців працювати із хмарними технологіями, щоб прискорити цифрову трансформацію країни.

Реєстрація відкрита за посиланням. Програма стартує 10 травня.

  • Google запускає в Україні онлайн-гру про безпеку в інтернеті для дітей.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.