Відомий британський художник Дем’єн Херст недавно продемонстрував свою нову роботу під назвою «Butterfly Rainbow» (англ. – «Веселка з метеликами»), створену, щоб підтримати медиків Національної служби охорони здоров’я Великобританії (NHS).

Робота являє собою веселку, кожна смужка якої також заповнена крилами метеликів відповідного кольору. Веселка була обрана в якості символу подяки медичним працівникам NHS: такими постерами і малюнками британці прикрашали вікна своїх будинків, а також використовували в якості стікера в соцмережах в знак підтримки лікарів і медсестер. Крило метелика – один з культових мотивів у творчості Херста.

«Butterfly Rainbow» буде випущена обмеженою серією відбитків, а весь прибуток від продажу піде на користь NHS. Сам художник висловився з приводу нової роботи: «Я хотів зробити щось, щоб віддати належне чудовій роботі співробітників NHS в лікарнях по всій країні. Веселка – знак надії, і я думаю, це чудово, що батьки і діти створюють свою власну версію і виставляють у вікнах своїх будинків».

Зображення можна завантажити з сайту художника. Херст також пожертвував кілька своїх робіт, прибуток від продажу яких буде спрямована службі охорони здоров’я.

 

Теги:

#Butterfly Rainbow #Веселка з метеликами #Дем'єн Херст #Підтримка медиків