У неділю, 19 листопада, о 16:00 у Харкові відбудеться творчий вечір пам’яті Сергія Молчанова, який загинув 11 жовтня в Серебрянському лісі на Луганщині.

Сергій з 15 років брав участь у молодіжному русі Мерефи, збирав посилки в зону АТО та волонтерив у громадських організаціях. Він став на захист країни на початку повномасштабного вторгнення. Тоді Сергію було 19 років. Він готувався піти до війська ще задовго до початку повномасштабної війни: брав участь у військових вишколах та здобував нові навички у військовій справі.

Загинув хлопець у жовтні на Луганщині під час бойового завдання. Командир роти 67 ОМБр ДУК сказав, що Сергій зміг відбити декілька ворожих штурмів малих груп, «присадити» їх на місце, декого — знищити. 11 жовтня стався приліт в укриття, звідки він працював.

Вечір пам’яті буде у форматі відкритого мікрофону, з авторськими віршами, улюбленими піснями та розповідями про Сергія.

«Ми хочемо згадати “Пельменя” [його прізвисько та позивний — ред.] таким, яким він був: невпинним, життєрадісним, щирим та відкритим. Хлопцем, який міг розговорити будь-кого та запалити серця інших до змін. Хлопцем, який любив творчість усім серцем. Так само щиро, як любили та любимо досі його ми», — кажуть організатори події.

Щоб узяти участь у відкритому мікрофоні, необхідно зареєструватися за посиланням. Учасникам надійде повідомлення про місце зустрічі напередодні заходу.

Крім Харкова, вечір пам’яті відбудеться в Києві, Тернополі, Чернівцях та Чернігові.

Читайте також

  • На Харківщині загинув волонтер «Солом’янських котиків» Дмитро Одинець.