Організація Stop_sехтинг спільно з українським фондом ChildFund запустили нову освітню платформу про безпеку в інтернеті.

Сайт містить загальну інформацію про інтернет-грамотність, поради, як налаштувати гаджети, як допомогти дитині та куди звернутися за консультацією. А також матеріали для проведення уроків, методичні посібники, тематичні книги та фільми, VR-квест, онлайн-виставку та останні новини, які будуть користі дітям, батькам, вчителям та іншим дорослим.

«Ми створили її для того, щоб кожний освітянин, вчитель, мати або батько були обізнані про ризики для дітей у мережі, могли дати дітям загальну освіту інтернет-грамотності, знали, як налаштувати гаджети, як допомогти дитині та куди звернутися за консультацією», — зазначила команда Stop_sехтинг.

Також на платформі можна записатися на консультацію з психологом та перейти на портал повідомлень, який містить матеріали, що зображують сексуальне насильство над дітьми. Він працює як лінія звітування: ці повідомлення допомагають захистити дітей та не допустити їх подальшої сексуальної експлуатації.

  • Google запускає в Україні онлайн-гру про безпеку в інтернеті для дітей.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube.