Військові та їх родини можуть отримати безоплатну лікарську допомогу офлайн через застосунок.

В Україні запустили вебдодаток «Derm Guard», в якому військові та їхні родини можуть отримати фахову консультацію від дерматовенерологів стосовно проблем, пов’язаних з постійним носінням берців: «траншейною стопою», псоріазом, вітиліго та алергією та іншим. Про це повідомили у Міністерстві охорони здоров’я.

Для отримання допомоги захисникам достатньо:

  • зайти на сайт
  • заповнити коротку форму
  • додати до неї кілька фотографій ураженої ділянки й натиснути кнопку «Відправити». 

Протягом 12-24 годин лікарі підготують розгорнуту відповідь із діагнозом та схемою лікування.

«До надання допомоги військовослужбовцю можуть бути залучені й представники медичних бригад. У цьому форматі дерматовенерологи готові надати консультаційні послуги відповідним фахівцям віддалено. Це, своєю чергою, позитивно вплине на процес лікування безпосередньо в зоні бойових дій», – ідеться в повідомленні.

Ті пацієнти, які потребують медикаментозної допомоги, мають можливість безоплатно отримати всі необхідні ліки від «Derm Guard». 

Також будь-який військовий або член його родини може відправитись в один із медзакладів, що співпрацює з проєктом, для проходження лікування офлайн. Всі послуги надаються безоплатно.

Отримати допомогу можна за посиланням.

Читати також:

  • Психологічна реабілітація: куди звертатися ветеранам. З метою забезпечення такої допомоги визначено три рівні психологічної підтримки відповідно до законодавства.
  • Майже половина ветеранів (45,4%) вважає, що держава «скоріше не виконує» зобов’язання перед ними. Натомість 22,1% респондентів вважають навпаки — «скоріше виконує», а 8,3% опитаних кажуть, що «зовсім не виконує».