Відповідна норма діє у разі, коли підприємства, установи, організації знаходяться або були на тимчасово окупованих територіях або в районах бойових дій.

В Україні дозволили внутрішньо переміщеним особам підтверджувати свій трудовий стаж зі слів свідків. Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

«Є випадки, коли українці, які виїхали з ТОТ, потребують підтвердження трудового стажу для пенсій, але не мають трудових книжок або відповідних записів. Так, відповідно до постанови КМУ від 12 серпня 1993 року № 637, стаж роботи за відсутності документів може також підтверджуватися показаннями не менше двох свідків», – ідеться в повідомленні

Відповідна норма діє у разі, коли підприємства, установи, організації знаходяться або були розміщені на тимчасово окупованих територіях або в районах бойових дій.

Свідками можуть виступати люди, які знають заявника по спільній роботі на підприємстві, в установі, організації та мають документи про свою роботу за час, стосовно якого вони підтверджують роботу заявника.

А на підставі показань свідків органи Пенсійного фонду України підтверджують стаж роботи для призначення пенсій.

Читати також:

  • На виплати ВПО у вересні вже спрямовано 5,7 млрд гривень.
  • До України вже повернулися понад мільйон біженців, які виїхали за кордон з початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомила заступниця гендиректора Міжнародної організації з міграції Угочі Деніелс «Громадському радіо».
  • Кожен 5 українець за кордоном вагається чи варто повертатися в Україну. Решта думають над тим, щоб залишитись на постійне проживання у країні, яка їх прийняла.