Він здатен перенести протитанкову міну чи бойовий модуль аби підірвати російський танк чи бліндаж.

Українські розробники Brave1 створили для Сил оборони робота камікадзе, який здатен дистанційно мінувати наземні цілі, знищувати техніку та особовий склад армії РФ. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

«Ratel S — наземний робот від українських розробників. Бійці використовують його як мобільну боєголовку, що несе протитанкові міни чи бойовий модуль. Завдяки технології оператор з безпечного місця може підірвати ворожий танк або бліндаж», – ідеться в повідомленні.

Він може розганятися до 24 кілометрів та від’їжджати на 6 кілометрів від центру керування. Технологія може працювати до 2 годин без підзарядки. Ratel S успішно пройшов польові випробування та запущений у серійне виробництво.

Нагадаємо, харківські волонтери розробили мобільний комплекс відеоспостереження «ОКО», який допоможе військовим проводити розвідку та коригувати артилерію.

Читайте також

  • 16-річний харків’янин Радомир Тютюнник разом з командою виготовляє дрони-камікадзе для українських військових. Наразі вони виготовили вже понад 50 квадрокоптерів.