З початку заснування міжнародної фандрейзингової платформи United24 зібрано понад 490 мільйонів доларів від людей з усього світу, повідомив Президент України Володимир Зеленський.

«Усе, щоб рятувати життя. Усе, щоб підтримати наших воїнів та цивільних людей. Дякуємо всім, хто продовжує підтримувати Україну», — йдеться в повідомленні.

United24 – це фандрейзингова платформа, що займається збором пожертв для підтримки України. Її запустили 5 травня 2022 року. Кошти надходять на рахунки Національного банку України та розподіляються між профільними міністерствами.

Гроші спрямовують за чотирма напрямами: армія та розмінування, медична допомога, освіта та наука і відбудова України. Звітність про розподіл та використання коштів оновлюється щотижня.

До підтримки платформи долучилися відомі співаки, актори та громадські діячі. Зокрема, амбасадорами стали Міша Коллінз, Беар Гріллз, Орландо Блум, Кетрін Винник, Мішель Азанавічус, Бред Пейслі, Тімоті Снайдер, Андрій Шевченко, Еліна Світоліна, Олександр Усик тощо.

Читайте також

  • З початку року українці задонатили 12,5 млрд гривень у три найбільші фонди країни