Протягом минулого тижня відновили видачу пенсій у 34 населених пунктах Вовчанської, Ізюмської та Куп’янської громад, повідомляють у Харківській ОВА.

Наразі на деокупованій Харківщині у 496 населених пунктах відновлено роботу «Укрпошти» – це близько 87% від усіх звільнених територій області.

Стаціонарні відділення обслуговують 355 населених пунктів. У 141 населеному пункті послуги надають 18 пересувних відділень.

«Нещодавно додали ще одне пересувне відділення, оскільки збільшилася кількість населених пунктів, у які приїздить «Укрпошта». В одному пересувному відділенні працює 2 людини. Звичайно, вони допускаються в населені пункти тільки після розмінування та обстеження територій. Тож дотримуємося усіх заходів безпеки», – додає начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.

Так само «Укрпошта» повертається до роботи в населених пунктах Харківщини лише після проведення стабілізаційних заходів.

  • Раніше поштова компанія випустила нову колекцію поштових марок із зображенням джавеліна та байрактару до Дня ЗСУ під назвою «Зброя Перемоги».

Підписуйтесь на нас у Telegram і Facebook, переглядайте YouTube та TikTok.