Пізніше їх обміняють на українських військовослужбовців.

Бійці 92 окремої штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка  та оператори 8 полку спеціального призначення ССО ім. Князя Ізяслава Мстиславича провели зачистку в одному з населених пунктів на Харківщині. Під час операції чотирьох військовослужбовців РФ, які зайняли цивільну будівлю та чинили опір, знищено. Ще двох було взято в полон. Про це повідомили в Командуванні Сил спеціальних операцій ЗС України

«Полонених окупантів очікує допит, а в подальшому – обмін на наших військових. Працюємо спокійно, виважено, результативно», – зазначили оператори ССО, залучені до оборони Харківщини.

За даними аналітиків Інституту вивчення війни (ISW) темп російського наступу продовжує знижуватися.

З української сторони зазначають, що російські сили намагаються досягти тактичних успіхів у районі населених пунктів Лук’янці та Вовчанськ, але контратаки ЗСУ та удари артилерії та безпілотників не дають їм закріпитися в цих районах.

Аналітики Інституту вивчення війни оцінюють, що російські окупанти просунулися не більше ніж на 8 кілометрів від кордону в північній частині Харківської області та планують створити «буферну зону», а не просуватися вглиб Харківщини.

Читайте також

  • На Харківському напрямку українські військові відбили 4 атаки