В Австрії з’явилося перше українське видавництво FREE PEOPLE Verlag або ж «Видавництво вільних людей», розповіла співзасновниця Олександра Саєнко.

FREE PEOPLE Verlag — видавництво книжкових, мистецьких і музичних видань. Літературу планують публікувати українською та німецькою мовами.

Засновницями видавництва стали:

  • Олександра Саєнко, засновниця фестивалю української культури UStream/Ukrainische Kulturtage та продюсерка мультидсциплінарного проєкту «Вишиваний. Король України»;
  • Ірина Хамайко, засновниця освітнього простору Free People Educational Hub.
Засновниці українського видавництва в Австрії / фейсбук Олександри Саєнко

«Колись давно, понад 10 років тому, я подумала, що добре було б мати власне видавництво, щоб видавати те, чого мені тоді дуже не вистачало на книжковому ринку — особливих, гарних і змістовних, путівників і методичних матеріалів для викладачів іноземної мови. Тоді я відмахнулась від цієї думки як від наївної мрії, тому що ідея видавалась занадто амбітною для викладачки університету. Потрібно було змінити кілька професій і місць роботи, повернутись, нарешті, до викладання німецької мови, щоб давня мрія стала дійсністю», — поділилася Олександра Саєнко.

Цікаво, що видавництво створили в день народження австрійського ерцгерцога з династії Габсбурґів Василя Вишиваного, полковника Легіону Українських січових стрільців.

Підписуйтесь на нас у Facebook і Telegram, переглядайте YouTube та TikTok.