Засновниця стартапу JobPoint — Наталія Соколова. Вона створила платформу, яка допомагає знайти роботу біля дому у будь-якій точці світу. У пошуку роботи в кроковій доступності допомагає інтерактивна мапа.

Як розповіла сама Наталія, спочатку головним призначенням JobPoint було – допомогти внутрішнім переселенцям швидко знайти роботу поблизу дому у новому місті. А релокованим компаніям – знаходити кандидатів поруч з офісом. У перший же тиждень до бота звернулись 13 тис користувачів. І це при тому, що ми зовсім не робили рекламу, спрацювало «сарафанне радіо».

Як працює JobPoint

По-перше, ніякої реєстрації. А ще більше не треба відкривати мапу в окремому вікні та прокладати маршрут до кожного потенційного місця роботи. Все, що вам треба — це ввести у пошуку адресу. Після цього ви побачите мапу з точками, які позначають вакансії. 

Розміщення вакансій – безкоштовне. Коли рекрутер запускає розсилку, кандидати, які знаходяться у цьому радіусі, миттєво її отримують. Вони спілкуються в анонімному чаті, а сповіщення про нові повідомлення надходять до месенджера, який обрав кожен з користувачей.

«Було таке, що кандидати приходили на співбесіду вже через пару годин після того, як отримували повідомлення про вакансію. Один з рекрутерів поділився, що планує бюджет на пошук персоналу в магазини, враховуючи кількість кандидатів поруч, яку «піддивляється» у нас. Зараз на платформі майже 22 тис активних кандидатів і понад 1,3 тис вакансій».

Розвиток платформи потребує коштів, тому ввели невелику плату за розсилку вакансій. Пошук в радіусі 1 км коштує 149 грн, 5 км – 299 грн, 10 км – 499 грн (але публікація самих вакансій залишається безкоштовною).