Дрон Magura V5 презентували на міжнародній оборонній виставці International Defence Industry Fair (IDEF 2023) у Туреччині.

Про це пише «Промисловий портал».

Розроблений в Україні Magura V5 — це багатоцільовий безпілотний надводний корабель нового покоління. Він може виконувати розвідувальні та патрульні завдання, пошуково-рятувальні роботи, протимінну боротьбу, охорону морського флоту та інші бойові місії.

«Це доступне рішення, яке легко запускається з будь-якого віддаленого місця. Безпілотне керування V5 зводить до мінімуму потребу в людських ресурсах для виконання місій, зменшуючи потенційну смертність під час роботи в суворих умовах», — коментують розробники.

Гідродинамічний корпус V5 дозволяє дрону приховано пересуватися маневровністю. Його легко запустити з будь-якого віддаленого місця.

Читайте також

  • Харкові на «Люті Пташки Демо День» зібралися українські виробники БПЛА, а 24 із них продемонстрували вироби військовим, волонтерам та бізнесу. Це вже четверта подія такого рівня: раніше демо дні провели у Києві, Львові та Дніпрі. 
  • БпЛА Sirko, створений харківськими розробниками, пройшов випробовування та отримав сертифікацію. Тепер розпочинає роботу школа підготовки операторів по його експлуатації.
  • У Харкові запрацювала школа пілотування FPV-дронами.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!