В одному зі старостинських округів Золочівської громади Харківської області відновили роботу медичного закладу, який був зруйнований російськими військами у 2022 році. Пересувний пункт здоров’я розгорнули замість зруйнованого стаціонарного пункту.

Про це повідомили в Золочівській селищній раді.

Сімейний лікар вперше з початку війни провів прийом пацієнтів у новому медичному закладі. Люди змогли отримати діагностику та лікування найпоширеніших захворювань, зробити щеплення, отримати електронні рецепти, виміряти тиск, здати аналізи крові та пройти обстеження серця, зазначили в селищній раді.

Робота пересувного пункту здоров’я в Золочівській громаді / Фото: фейсбук-сторінка Золочівської селищної ради

На прийом здебільшого зверталися пацієнти з хронічними хворобами, які перебувають на диспансерному обліку. Надалі графік роботи пересувного пункту здоров’я узгоджуватиметься з адміністрацією лікарні та старостату відповідно до кількості пацієнтів.

Читайте також

  • У Харкові завершують консервацію житлового будинку на Бакуліна після російських обстрілів

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!