У додатку мобільного оператора Vodafone спостерігаються технічні проблеми, про це повідомляють користувачі.

Зазначається, що не працює додаток та є проблеми з інтернетом. У Vodafone кажуть, що через значне збільшення навантаження на їхню систему, зараз можуть бути обмеження у використанні каналів мобільного оператора.

Можливі затримки зарахування платежів на баланс, а також тайм-аути чи помилки на платіжних сторінках при виконанні поповнення. Додаток Vodafone поки що не працює.

При цьому з мобільними послугами все гаразд, мережа працює як зазвичай, зазначили в пресслужбі.

Додаток Vodafone не працює / Скриншот з застосунку

Вранці 12 грудня абоненти «Київстар» масово почали скаржитися на відсутність мобільного зв’язку та доступу до інтернету. Також перестав працювати сайт компанії та мобільний додаток. З боку «Київстару» пролунали заяви про «технічний збій», через який послуги можуть бути тимчасово недоступними.

У компанії мобільного оператора підтвердили, що стали жертвою «потужної хакерської атаки».

Нацроумінг недоступний через технічний збій в мережі Київстар, що блокує передачу інформації про абонентів іншим операторам. Тож користувачі оператора не можуть перейти на інших операторів через внутрішній роумінг, повідомила пресслужба Мінцифри Громадському.

Збій також частково впливає на роботу деяких терміналів та банкоматів «ПриватБанку», як повідомив речник банку. Проблема стосується терміналів, які використовують мобільні картки від оператора.

Читайте також

  • У МВС повідомили, куди зможуть звернутися абоненти «Київстару» у разі термінової допомоги.