10 листопада у Kunstlerhaus у Відні відкриється виставка українських художників про «непереборну волю до життя, навіть за трагічних обставин».

За словами організаторів, назва Contrapunct символізує контрастні сенси: війну і мир, життя й смерть,  а також біофілію як пристрасну любов до життя і всього живого за визначенням німецького філософа Еріха Фромма.

Головною темою експозиції стала непереборна воля до життя.

На виставці представлять роботи Галини Андрусенко, Гери Артемова, Юлії Бєляєвої, Миколи Білоуса, Олі Федорової, Марії Куліковської, Катерини Лісовенко, Яреми Малащука та Романа Хімея, Дарини Микитюк, Данила Немировського, Євгена Петрова, Катерини Резніченко, Сани Шахмурадової, Ольги Штейн. Її курує ексдиректорка департаменту культури КМДА Яна Барінова.

За її словами, завдання виставки – за допомогою мистецтва відрефлексувати емоційну правду про війну, а також спонукати глядачів зробити свій внесок у досягнення миру в Україні, Європі й світі.

Виставка триватиме до 27 листопада.

Нагадаємо, що 26 жовтня харківська ініціатива Dveryki відкриває виставку у київському закладі  Octo Tower. Вона триватиме до 1 листопада.