У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким пропонується внести зміни до статті 73 Кодексу законів про працю України, доповнивши перелік святкових днів Днем подяки, який відзначатимуть 22 жовтня.

Законопроєкт ініціював нардеп від партії «Слуга народу» Георгій Мазурашу.

«Встановлення дати святкування Дня подяки 22 жовтня має логічну аргументацію: це підняття вдячності на загальнонаціональний рівень», — зазначає автор проєкту.

Нове свято може стати символом єдності та взаємодопомоги між українцями, а також зміцнити патріотичні почуття населення, йдеться в пояснювальній записці.

Дату 22 жовтня обрали, оскільки в цей день у світі відзначають День змін на краще. Свято «National Make A Difference Day» присвячене тому, щоб люди мали змогу спільними зусиллями змінити світ на краще, допомогти оточуючим та зробити життя кращим, що логічно поєднується з ідеєю Дня подяки.

Хто такий Георгій Мазурашу?

  • Народний депутат України;
  • Член депутатської фракції «Слуга народу»;
  • Член Комітету з питань молоді і спорту.

Раніше нардеп пропонував внести зміни до закону «Про забезпечення функціонування української мови як державної» — дозволити використовувати у сфері обслуговування не тільки державну мову.

Також пропонував садити у в’язницю всіх, хто з фейкового акаунту в мережі критикує владу, дозволити працюючим чоловікам «відкупитися» від мобілізації заради виїзду за кордон під час війни, а також пропонував штрафувати за пропаганду ЛГБТ.

Читайте також

  • ВР змінила дати трьох державних свят: серед них Різдво і День захисників.

Аби творити медіа разом із читачами, ми розвиваємо Спільноту. Саме твій внесок допоможе нам купити бензин для поїздки у важкодоступні зони, ідентифікувати ще один підрозділ росіян, що атакували Харківщину, або ж зняти сюжет про мешканців міста. Долучайся!